Já říkám: „Goodbye mizernému mixu“

Současná uspěchaná doba přináší modernímu člověku řadu problémů, které naši předci určitě neřešili. Také odhaluje mnoho nových pohledů, jak rozvíjet osobnost, své vlastní talenty, příležitosti. Ukazuje, jak dlouho a každý den odoláváme stresu. Často navštěvujeme různé lékaře, psychology, trpíme nedostatkem vlastního ocenění…

Někdy máme pocit, že ať se snažíme, jak se snažíme, naše výsledky nebo životy nejsou prostě lepší. Máme pocity selhání a bezmocnosti.

V osmdesátých letech minulého století se v USA začala intenzivně rozvíjet energetická psychologie, která excelentním způsobem propojuje východní medicínu s klasickým pojetím kontinentální psychologie. Navazuje na učení o energetických drahách, které je staré více než 5 tis. let.

V energetické psychologii jsme objevili doslova zázrak! A pak, že se nedějí. V čem spočívá – odhaluje, že negativní emoce způsobují energetické bloky v těle. Ty způsobují naše psychické a fyzické problémy, doslova nás blokují a stagnují. Díky svým výsledkům, které prokázaly i klinické studie, se stala „hitem“, revolucí, zázrakem v oblasti terapie.

Protože jsem zvídavý terapeut, zjistila jsem, že techniky z energetické psychologie se skvěle kombinují s přístupy kvantové fyziky, koučinku a práce s energií. Systému je třeba :-), proto jsem vytvořila svůj vlastní – Epigen terapii.

Našla jsem osobní zázrak, který sdílím s ostatními, tedy těmi, kteří se chtějí něčemu přiučit. Těším se na ty z vás, kteří zašpitají svým negativním emocím jasné goodbye! Vítejte na cestě z mizerného mixu.